Кільцева люстра з 15 подвійними плафонами Ø 75 см

- Нет в наличии
- Код: SG48/15 BK+CL+WT
8 305 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зустрічайте нову модель підвісної кільцевої люстри, яка вражає своїм стильним дизайном та витонченими деталями. Особливої чарівності люстрі надають оригінальні подвійні плафони: внутрішній шар виконаний із матового скла, а зовнішній — із теплого янтарного, що створює м’яке, затишне світіння і додає інтер’єру особливого шарму. Основа люстри складається з чорного металевого кільця, діаметром 54 см (загальний діаметр люстри 75 см), на якому рівномірно розташовано 15 подвійних плафонів діаметром 10 см кожен. Така комбінація плафонів створює гармонійний візуальний ритм і привабливу гру світла. Завдяки використанню цоколів G9, люстра підтримує сучасні світлодіодні лампи, що забезпечують ефективне та комфортне освітлення для будь-якої кімнати. Висота люстри регулюється в межах від 30 до 155 см, що дозволяє підлаштувати її під висоту стелі й досягти ідеального освітлення для вашого простору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Диаметр кольца | 54 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 155 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 14х2,5 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 |
- Цена: 8 305 ₴







