Стильний підвісний овальний світильник 19х12 см

-15%
- В наличии
- Код: MJ190-190
3 025 ₴
2 571,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Pebbles це стильне та сучасне поєднання металевого бронзового корпусу із білим плафоном витягнутої овальної форми. Конструкція світильника складається із вбудованих світлодіодів теплого світла. Ця модель представлена у двох розмірах плафона: 19х12 см (потужність 7 Вт) 40х20 см (потужність 5 Вт) Завдяки неймовірному дизайну, цей підвісний світильник подарує вам унікальний візуальний ефект у будь-якому приміщенні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 12 |
| Цвет корпуса | Мідь (рожеве золото) |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 19х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | MJ 190 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 19 |
- Цена: 2 571,25 ₴







