Бра у латунному корпусі з білим плафоном

- В наличии
- Код: WB13/1
1 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра із металевою основою кольору латунь та плафоном-кулею з білого скла. Має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення як плафоном вгору, так і вниз.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 065 ₴







