Підвісний світильник-молекула Ø 30 см + 4 кульки в хромі

- В наличии
- Код: AA397-300+4 CH+CL
5 305 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легка та повітряна серія підвісних світильників-молекул Bubble з прозорого скла та елегантним хромованим корпусом ідеально підкреслить красу вашого інтер’єру. Завдяки мінімалістичному дизайну, ці світильники не перевантажують простір, додаючи лише витонченості й гармонії у найкращих традиціях стилю. Серія матових світильників Bubble представлена у двох розмірах центрального плафона: 20 см + 4 декоративні кульки - загальний діаметр 37 см 30 см + 4 декоративні кульки - загальний діаметр 47 см Світлодіодний елемент під хромованою фурнітурою (7х4 см) потужністю 8 Вт забезпечує нейтральне освітлення — ідеальне для створення затишної атмосфери. Ці світильники стануть чудовим вибором для віталень, спалень, кухонь чи холів, де важливо зберегти легкість і світлість простору. Вони також ідеальні для ресторанних інтер’єрів та комерційних приміщень, де їхня витонченість і прозорість створять стильну та привабливу атмосферу для відвідувачів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 47 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | AA 397 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Шар |
| Ширина | 47 |
- Цена: 5 305 ₴








