Led світильник у вертикальній формі 60 см із чорною кулькою

- Нет в наличии
- Код: YG517A/600 VL BK
2 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у вертикальній формі білого корпусу із чорною кулькою (діаметр 10 см), Корпус світильника виготовлений із білого пластику та оснащений вбудованими світлодіодами нейтральної температури світла. Потужність світильника - 8 Вт. Висота корпусу - 60 см, ширина - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 65 до 200 см, відповідно до особливостей інтер'єру. Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях: 1) у вертикальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (60 та 90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (60 та 90 см) 2) у горизонтальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (90 см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | YG 517 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 275 ₴









