Led світильник чорний у вертикальній формі 90 см на 3 режими

- Нет в наличии
- Код: YG517B/900 VL BK
2 285 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у вертикальній формі металевого чорного корпусу із білою акриловою led кулькою (діаметр 10 см), яка оснащена вбудованими світлодіодами на 3 світлових режими. Потужність світильника - 7 Вт. Висота металевого корпусу - 90 см, ширина - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 65 до 200 см, відповідно до особливостей інтер'єру. Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях: 1) у вертикальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (60 та 90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (60 та 90 см) 2) у горизонтальному положені: білий пластиковий led каркас із металевою кулькою (90 см) металевий каркас із білою акриловою led кулькою (90 см)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 90 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 95 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | YG 517 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 285 ₴









