Підвіс Terrazzo Dome із сірим бетонним плафоном 18х10 см

- В наличии
- Код: MJ166/1 GR
2 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників Terrazzo Dome у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та видовжених бетонних плафонів. Розмір плафона - 18х10 см. Цоколь Е27. Світильники Terrazzo Dome представлені у 3-х кольорах бетону: сірий, чорний та білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 25 до 185 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 166/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 2 775 ₴






