Видовжений чорний світильник на 3 білих плафони

-20%
- В наличии
- Код: MJ86/3 BK
3 115 ₴
2 492 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжений світильник на 3 білих плафони в металевому корпусі. Ця модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Количество ламп | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см (2 шт), 12 см (1 шт) |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Серия | MJ 86/3 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 24 |
- Цена: 2 492 ₴






