Видовжена чорна LED люстра з 2 світлодіодними ромбами та 2 плафони

- В наличии
- Код: MJ116 BK
3 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED люстра у металевому каркасі з двома білими плафонами діаметром 10 см (цоколь G9) з нейтральним денним світлом. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Люстра доступна у двох довжинах: 100 см та 120 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 31Вт |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 3 775 ₴







