Вишукане декоративне чорне бра з імітацією квітки

- В наличии
- Код: W075 BK
2 085 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей стильний стіновий світильник поєднує сучасний мінімалізм з природними мотивами. Металевий корпус додає стриманості, а фактурний пластиковий плафон у формі квітки (17х6 см) створює легкість та елегантність. Латунна серединка плафону надає бра нотку розкоші та вишуканості, підкреслюючи декоративний акцент. Розміри бра: довжина 40 см, ширина 17 см, відступ від стіни 10 см. Бра представлене у двох кольорах металевого корпусу: чорний та латунь. Світильник має три режими освітлення для різних потреб: від м’якого теплого світла для затишної атмосфери до яскравішого холодного, акцентного. Потужність 7 Вт забезпечує енергоефективність. Бра можна монтувати плафоном як вгору, так і вниз. Воно стане чудовим доповненням інтер’єрів у стилі модерн, арт-деко чи мінімалізм, додаючи їм витонченість і функціональність.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 17х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | W075 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 17 |
- Цена: 2 085 ₴






