Стельова латунна люстра з 6 гранчастими плафонами

- Нет в наличии
- Код: SGJ1/6 AB CL+AM
4 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра в металевому корпусі кольору латунь з неймовірно красивими гранчастими плафонами двох кольорів: прозорий та янтарний. Дана модель люстри доступна у двох комплектаціях: на 6 плафонів - діаметр 60 см на 8 плафонів - діаметр 90 см Завдяки висоті 25 см, ця модель - ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | SGJ 1/6 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 4 595 ₴




