Чорне бра на 2 вимикачі із білим плафоном та спотом

- В наличии
- Код: B89/2 ВK
1 815 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у геометричних мотивах, дизайн якого складається із видовженої металевої основи із пластиковим білим плафоном-кулькою (Ø 9 см) та поворотним спотом (10х3 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн. Довжина корпусу - 25 см, ширина - 10 см, відступ від стіни - 12 см. Перевагою даної моделі є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів. Конструкція бра має вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими роботи (у плафоні) та нейтральне світло (у споті). Потужність загальна - 6,6 Вт (спот - 2,6 Вт, плафон 4 Вт). Завдяки своїй зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і гармонійно доповнює простір. Ця модель бра точно стане акцентною деталлю сучасного інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 6,6 Вт |
| Розмір монтажної планки | 7,5 см |
| Розмір плафона | 10х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 815 ₴








