Видовжена латунна люстра з 4-ма акриловими кульками

-10%
- В наличии
- Код: 910A/4 AB
5 735 ₴
5 161,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана у металевому корпусі із білими акриловими кульками (діаметр 12 см). У кожній кульці вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення. Висота люстри регулюється від 15 до 140 см, відповідно та особливостей інтер'єру. Ця модель люстри зі світлодіодними кульками представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та у 2-х розмірах: на 3 кульки - довжина 90 см - потужність 9 Вт - стельова основа 80х6х2,5 см - монтажна планка 63 см на 4 кульки - довжина 105 см - потужність 15 Вт - стельова основа 100х6х2,5 см - монтажна планка 63 см Використовувати дану люстру рекомендується як додаткове точкове джерело акцентного світла у вітальнях, кухнях чи комерційних приміщеннях.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 105 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 63 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 100х6х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 910B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12 |
- Цена: 5 161,50 ₴





