Люстра видовжена в чорному корпусі з матовими пластинами 120 см

- Нет в наличии
- Код: D3903/5L BK+WT
7 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана видовжена люстра з чорним металевим корпусом і декоративними матовими пластинами глибокого бірюзового кольору створює розкішний акцент у будь-якому інтер’єрі. Довжина люстри становить 120 см, а розмір кожної пластини – 17х15 см, що додає моделі особливого стилю та легкості. Світильник оснащений цоколем G9 на 5 ламп, завдяки чому забезпечує м’яке, рівномірне освітлення. Подовжена модель люстри ідеально підходить для розміщення над великим обіднім столом, забезпечуючи рівномірне освітлення і створюючи елегантний акцент для приємних вечерь та зустрічей. Ця люстра також прекрасно доповнить інтер’єри комерційних приміщень, таких як рецепції, лаунжі або зали очікування, де додасть розкішної атмосфери та приверне увагу клієнтів. Додатково доступна аналогічна модель у кільцевій формі 60 см. Її лаконічний та елегантний дизайн додає приміщенню нотку модерну і арт-деко, створюючи атмосферу затишку та стилю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір плафона | 17x15 см |
| Розмір стельової основи | 60х7 см |
| Серия | D 3903 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 8 |
- Цена: 7 125 ₴






