Чорна люстра з 12 білими плафонами 105х70 см

- В наличии
- Код: BM64/12 BK+WT
8 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри вирізняється сучасним мінімалістичним стилем, що поєднує чорний металевий корпус і білі плафони. Люстра складається з розгалужених металевих стрижнів, на яких розташовані плафони. У нашому асортименті представлено 2 комплектації даної моделі: на 12 плафонів: довжина 105 см, ширина 70 см, висота 75 см. на 18 плафонів: діаметр 110 см, висота 60-75 см. Білі плафони діаметром 10 см забезпечують рівномірне освітлення, а цоколь G9 дозволяє легко замінювати лампи та обирати різні варіанти світла. Ця серія люстр підходить для використання в сучасних вітальнях, спальнях, обідніх залах і офісах. Їх універсальний дизайн дозволяє легко інтегрувати світильники в інтер’єри різних стилів, додаючи приміщенню сучасності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 75 |
| Длина | 105 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 12 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | BM 64 |
| Тип крепежа | Металевий трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 8 685 ₴








