Латунна видовжена люстра з гнучкою LED стрічкою 170 см

- В наличии
- Код: Y410-1500 AB
8 735 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструкція люстри складається з металевої трубки, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах: 140 см, довжина трубки 120 см, неон 4 м, потужність 58 Вт, відстань між кріпленням 90 см 170 см, довжина трубки 150 см, неон 5 м, потужність 75 Вт, відстань між кріпленням 90 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 45 до 140 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 170 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 75 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | Y 410 |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | LED |
- Цена: 8 735 ₴






