Люстра молекула на 6 прозорих плафонів

- Нет в наличии
- Код: MD8023/6 BK+CL
3 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра стельова в чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою на 6 плафонів (діаметр плафона 15 см). Люстра має цоколь E27, що дозволяє легко здійснити заміну ламп. Ця модель представлена у 3-х кольорах плафона: графітовий, янтарний та прозорий. Діаметр люстри - 95 см. Висота (відступ від стелі) - 25 або 55 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 95 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | MD 8023 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 95 |
- Цена: 3 675 ₴



