Люстра MOBIS на 6 плафонів у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: S18/6 BK+WT
3 975 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія сучасних плафонних люстр MOBIS у чорному металевому корпусі представлена на 5 та 6 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 55 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | S 18 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 3 975 ₴










