Світильник-хмара з білим пластиковим плафоном 30х25х15 см

- Нет в наличии
- Код: Y402-300 WT
3 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється випуклим дизайном плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Смілива форма світильника підсилюється завдяки тексутрному покриттю пластикового плафона. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Нова серія підвісних світильників представлена у двох розмірах плафона: – 30х25х15 см та 60х40х30 см. Вони ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | Y 402 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 395 ₴






