Люстра стельова EMISO на 9 плафонів у чорному корпусі

- Нет в наличии
- Код: S19/9
4 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія сучасних плафонних люстр у чорному металевому корпусі представлена на 6, 9 та 12 білих матових плафонів. Завдяки своїй простоті й елегантності, ці люстри прекрасно доповнюють сучасний інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 22х2,5 см |
| Серия | S 19 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 4 395 ₴








