Золота люстра із двома хвилеподібними кільцями d50 см

-20%
- В наличии
- Код: Y405-500+500 GD
13 975 ₴
11 180 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова модель люстри, яка має елегантну конструкцію з двох підвісних металевих хвилеподібних кілець, оснащених силіконовими розсіювачами. У кожне кільце вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення. Основною перевагою моделі є можливість змінювати відстань і положення кілець, що дозволяє створювати індивідуальний дизайн освітлення. У цій моделі є регулювання загальної висоти люстри від 30 до 145 см. Люстру можна підключати до двох вимикачів для зручного керування освітленням. Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 50 см (потужність – 90 Вт, з яких 44 Вт для теплого та холодного світла) Діаметр 70 см (потужність – 114 Вт, з яких 58 Вт для теплого та холодного світла) Ця стильна люстра ідеально підходить для сучасних інтер’єрів, де поєднуються функціональність і естетика. Вона прекрасно виглядатиме у вітальнях, спальнях або на кухнях з високими стелями, додаючи простору сучасного шарму й гармонійного освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Диаметр кольца | 50 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 90 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 20х4,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Y 405 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 |
- Цена: 11 180 ₴









