Стельова люстра в чорному корпусі з вигнутими ріжками на 9 ламп

- В наличии
- Код: YQ317/9 BK+WT
6 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія люстр в металевому корпусі з матовими білими скляними плафонами. Головною особливістю цієї моделі є плафони різного діаметра (Ø 10 см і Ø 12 см), що додає витонченості та сучасності. Люстри оснащені цоколем G9, лампочки входять до комплекту. Серія представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в 3-х комплектаціях: На 4 плафони — розмір 80х55 см, висота 25 см На 6 плафонів — розмір 80х75 см, висота 25 см На 8 плафонів — розмір 85х85 см, висота 30 см Завдяки своїм чистим лініям і стриманій елегантності, ці люстри чудово підходять для будь-яких приміщень, надаючи їм сучасного стилю та затишної атмосфери. Ідеальний вибір для кімнат із низькими стелями, де потрібно поєднати функціональність із дизайном.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15 см |
| Серия | YQ 317 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 6 395 ₴






