Підвісна люстра із 3-ма плафонами у сферичних мотивах

-20%
- В наличии
- Код: 922/3 BK+WT
3 475 ₴
2 780 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо нову колекцію підвісних люстр, яка гармонійно поєднує сферичні мотиви із простою геометрією форм. У нашому асортименті є 3 варіанти люстр залежно від кількості плафонів та форми металевої основи (до якої кріпляться плафони): Арт: 921/2 BK+WT - вигнута "сходинкою" металева основа із 2-ма плафонами (довжина 60 см, ширина 14 см, висота з плафонами 25 см) Арт: 921/3 BK+WT - пряма металева основа із 3-ма плафонами (довжина 70 см, ширина 14 см) Арт: 921/4 BK+WT - вигнута "всередину" металева основа із 4-ма плафонами (довжина 70 см, ширина 14 см, висота з плафонами 25 см) Арт: 922/3 BK+WT - трикутна металева основа із 3-ма плафонами (діаметр 35 см) Білі плафони діаметром 12 см забезпечують рівномірне освітлення, а цоколь Е27 дозволяє легко замінювати лампи та обирати різні варіанти світла. Люстри із цієї колекції чудово вписуються в інтер’єри різних стилів, додаючи приміщенню сучасності. А завдяки великому вибору різних форм, ви можете використовувати їх як одинично, так і створювати індивідуальну міксовану композицію на ваш смак.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 96 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серия | 921 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 2 780 ₴








