Підвіс із білим плафоном та чорною металевою обводкою

- В наличии
- Код: Y401-200 BK
2 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова модель підвісного світильника, яка відрізняється стильним дизайном, що гармонійно поєднує простоту форм та естетики. Базовий білий плафон діаметром 15 см з цоколем Е27 лаконічно обвиває чорна металева трубка. Особливого акценту світильнику надає золота фурнітура на основі кріплення плафона. Загальна висота світильника регулюється від 50 до 105 см. Цей світильник підійде для інтер’єрів у стилі модерн, лофт або скандинавському стилі. Він ідеально впишеться у вітальні, кухні або робочі кабінети, де потрібен оригінальний і ненав’язливий елемент освітлення. Завдяки своїм компактним розмірам і універсальному дизайну, світильник можна використовувати як у домашніх умовах, так і в комерційних просторах, таких як кафе або офіси.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 455 ₴





