Бра у чорному корпусі із лінзами по правій стороні 80 см

- В наличии
- Код: WJ011/800 L BK
1 815 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія настінних світильників у металевому корпусі з світлодіодною рейкою та двома пластиковими лінзами збоку основи (розмір основи 15х7 см). Бра доступні у 2-х варіантах залежно від напрямку розміщення пластини та лінз (ліва і права), у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та у 2-х розмірах: довжина 60 см, ширина 8,5 см, відступ від стіни 5,5 см, потужність 11 Вт довжина 80 см, ширина 8,5 см, відступ від стіни 5,5 см, потужність 14 Вт Зверніть увагу: дана модель є універсальною і може бути встановлена як горизонтально, так і вертикально, з можливістю вибору напрямку світла. Ідеально підходить для освітлення коридорів, віталень або спальних кімнат, де потрібно створити комфортну та затишну атмосферу.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 5,5 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 8.5 |
- Цена: 1 815 ₴







