Підвіс із білим плафоном у латунному корпусі

- В наличии
- Код: Y409/1
1 805 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова модель підвісного світильника, яка відрізняється стильним дизайном, що гармонійно поєднує простоту форм та естетики. Базовий білий плафон діаметром 15 см з цоколем Е27 лаконічно обвивають два латунних кільця. Загальна висота світильника регулюється від 20 до 105 см. Цей світильник підійде для інтер’єрів у стилі модерн, лофт або скандинавському стилі. Він ідеально впишеться у вітальні, кухні або робочі кабінети, де потрібен оригінальний і ненав’язливий елемент освітлення. Завдяки своїм компактним розмірам і універсальному дизайну, світильник можна використовувати як у домашніх умовах, так і в комерційних просторах, таких як кафе або офіси.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 805 ₴







