Світильник стіновий чорний на 3 лінзи з правої сторони

- В наличии
- Код: B321/2 L
1 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія металевих настінних світильників у витягнутому чорному корпусі з акриловою пластиною та трьома пластиковими лінзами, які розташовані над світлодіодами. Бра доступні у двох варіантах залежно від напрямку розміщення пластини та лінз. Світильники оснащені світлодіодами потужністю 9,5 Вт, які випромінюють нейтральне світло. Розміри корпусу: довжина 28 см, ширина 10 см, відступ від стіни – 4 см. Зверніть увагу: дана модель є універсальною і може бути встановлена як горизонтально, так і вертикально, з можливістю вибору напрямку світла. Ідеально підходить для освітлення коридорів, віталень або спальних кімнат, де потрібно створити комфортну та рівномірну атмосферу.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Длина | 28 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Мощность, Вт | 9,5 Вт |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | B 321 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 395 ₴







