Бра у чорному корпусі із двома матовими плафонами 44х5,5х8 см

- Нет в наличии
- Код: YG370/2 BK
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра з витонченими формами та гармонійними матеріалами. Корпус довжиною 44 см, шириною 5,5 см і відступом від стіни 8 см додає інтер’єру елегантності. Модель представлена у двох варіантах: золотого та чорного кольору, що дозволяє підібрати ідеальне рішення для різних стилів інтер’єру. Світильник оснащений двома лампами G9, що забезпечують м’яке розсіяне світло завдяки матовим плафонам з обох кінців. Плафони мають розмір 15х5 см, що дозволяє створити рівномірне освітлення та додати приміщенню комфортну атмосферу. Дане бра ідеально підійде для коридорів, спалень або віталень, де потрібно забезпечити локальне освітлення та стильний акцент на стіні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 44 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 15х5 см |
| Розмір стельової основи | 10 см |
| Серия | YG 370 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 5.5 |
- Цена: 1 695 ₴






