Світильник з білим гіпсовим корпусом 40х33х30 см

- Нет в наличии
- Код: MJ216-400
6 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо нову модель підвісного світильника з металевою хромованою основою та білим гіпсовим плафоном. Його текстурна поверхня створює особливий акцент у дизайні, додає йому характеру та робить його візуально привабливим. М’яка округла форма гармонійно поєднується з природним виглядом гіпсу, створюючи приємне, затишне освітлення. Висота плафона - 40 см, довжина - 50 см, ширина - 40 см. Цоколь Е27 на 1 лампу. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує естетику натуральних матеріалів в інтер’єрі. Ця серія підвісних світильників представлена у 4-х розмірах плафона – 25х25х40 см, 40х33х30 см, 50х40х40 см, 60х50х50 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Гіпс |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | MJ 216 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 33 |
- Цена: 6 295 ₴







