Кільцева чорна люстра з 8 подвійними плафонами Ø 50 см

- В наличии
- Код: MJ207/8 BK
7 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо нову серію люстр, яка вирізняється сучасним дизайном із чіткими геометричними лініями та мінімалістичними акцентами. У серії є 2 варіанти кольорів корпусу: чорний та латунь. Основу люстри становить металеве кільце, що надає виробу елегантного вигляду та робить його стильним доповненням для сучасних інтер’єрів. На кільці почергово розміщені 8 подвійних скляних плафонів діаметром 10 см з цоколем G9 (завдяки цьому люстра підтримує сучасні лампи, забезпечуючи комфортне та ефективне освітлення Загальний діаметр люстри - 50 см, діаметр металевого кільця - 32 см. Ця серія люстр ідеально підійде для віталень, їдалень, спалень або офісних приміщень, додаючи інтер’єру легкості та сучасного стилю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Диаметр кольца | 32 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | MJ 207 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 7 525 ₴






