Неймовірний хромований підвісний світильник у 2-х розмірах

- Нет в наличии
- Код: MJ198 CH
12 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник-хмара - дивовижне і реальне в одному дизайні. Цей світильник відрізняється сферичним дизайном плафона, що нагадує об'ємну хмаринку, яка ширяє під стелею. Легка і невагома форма світильника підсилюється завдяки хромованому покриттю на скляному плафоні. Він створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Цей світильник ідеально підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери. Нова серія підвісних світильників представлена у двох розмірах (діаметрах плафона) – 45 см та 65 см. Також ця модель світильника доступна у чорному кольорі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Діаметр плафону | 45 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Хромоване напилення |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | MJ 198 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 12 995 ₴










