Підвіс із фактурним скляним плафоном в фіолетовому кольорі

-15%
- В наличии
- Код: 0619/1 Purple
1 455 ₴
1 236,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскраві кольори в інтер'єрі завжди додають сміливих акцентів. Трендом останнього часу є пастельні, м’які відтінки. Однак барвисті акценти залишаються завжди актуальними! Серія підвісних світильників представлена у шести кольорах плафона: хром, золото, янтарний, зелений, фіолетовий та рожеве золото. Підвіси ідеально комбінуються між собою. Варіанти розміщення: на один, два, три, чотири, п’ять підвісів на одній стельовій основі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Стекло |
| Минимальная высота | 27 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25 см |
| Серия | 0619/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 1 236,75 ₴





