Підвісний світильник на 3 лампи

- В наличии
- Код: MJ92/3 BK
4 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник FLOS AIM у металевому корпусі чорного кольору на 3 лампи
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір плафона | 25х17 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип крепежа | у трьох точках |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 4 825 ₴









