Світильник із помаранчево-червоним текстурним плафоном

- В наличии
- Код: Y403-400
5 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо світильник створений для тих, хто цінує нестандартні рішення та свободу у дизайні, а також прагне додати до своєї оселі унікальний штрих. Смілива форма світильника підсилюється завдяки кольору та текстурному покриттю пластикового плафона. Він має глибокий помаранчево-червоний колір, який ідеально доповнює металева латунна основа. Розміри корпусу-плафона: довжина - 40 см, ширина - 25 см, висота - 35 см. Цоколь 27 на 1 лампу. Цей світильник підходить для оздоблення інтер'єрів віталень, кухонь, спалень, офісів, а також може використовуватися в кафе та ресторанах, додаючи їм особливої атмосфери.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Серия | MJ 198 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 5 785 ₴






