Деревʼяний підвісний світильник

-15%
- В наличии
- Код: MJ72/1
4 055 ₴
3 446,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в деревʼяному корпусі із металевими елементами в кольорі латунь. Неймовірний виглаяд світильнику надає деревʼяний корпус-плафон, розміром 60х40 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 210 см |
| Материал корпуса | Метал + деревина |
| Минимальная высота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 60х40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 3 446,75 ₴









