Підвіс із мʼятим видовженим скляним плафоном у кольорі рожеве золото

-15%
- В наличии
- Код: 0459/1 Rose Gold
1 875 ₴
1 593,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна модель підвісного світильника із мʼятим видовженим скляним плафоном доступна у трьох кольорах: графіт/ рожеве золото/ золото. Ці підвісні світильники мають оригінальний дизайн, що поєднує краплеподібну форму скляних плафонів зі металевою основою чорного кольору. Кольорове скло створює ефект відблисків та гри світла, підкреслюючи свічення лампи всередині. Розмір плафона - 27х20 см Загальна висота світильника регулюється від 30 до 120 см. Завдяки своїй сучасній естетиці, ці світильники відмінно підійдуть для кухні, барної стійки або зони відпочинку, додаючи інтер'єру нотки витонченості та затишку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Розовое золото |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 27 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 27х20 см |
| Серия | 0459/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 593,75 ₴








