Підвісний світильник куля із декоративного каміння d13 см

- В наличии
- Код: A886/1 FGD
1 805 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна модель підвісного світильника, яка стане акцентним елементом для віталень, спалень, їдалень, коридорів, а також комерційних приміщень. Світильник оснащений цоколем G9. Плафон із декоративного каміння (діаметр 13 см) чудово поєднується із металевим корпусом золотого кольору. Завдяки декоративному камінню Ви будете вражені неймовірною атмосферою розсіювання світла.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 1 805 ₴









