Світлодіодне коричневе бра із двома регулюючими точками світла 32х17 см

- В наличии
- Код: 8243/2 Coffee
1 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіновий світильник виготовлений із металу кольору Coffee та доповнений хромованою фурнітурою. Довжина корпусу - 32 см, відступ від стіни -17 см. Дизайн світильника гармонійно доповнюють два круглі плафони (8х5 см) із вбудованими світлодіодами (7 Вт), що випромінюють світло нейтральної температури. Між основою і плафонами є регулюючий механізм, завдяки якому можна повертати та направляти світловий потік. Перевагою даної моделі також є наявність вимикача на корпусі світильника.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Длина | 32 |
| Цвет корпуса | Coffee |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір плафона | 8х5 см |
| Розмір стельової основи | 28х3х5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | 8243/2 |
| Цоколь | LED |
- Цена: 1 265 ₴







