Світлодіодна люстра з 8 метеликами в золотистому кольорі

- Нет в наличии
- Код: CA02/8 GD
15 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна люстра з метеликами у золотистому корпусі у двох розмірах: на 6 метеликів, діаметр 60 см, потужність 35 Вт на 8 метеликів, діаметр 85 см, потужність 50 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | CA 02 GD |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 85 |
- Цена: 15 475 ₴




