Підвісна срібна кільцева люстра з плафонами

-30%
- В наличии
- Код: MJ108/8
9 395 ₴
6 576,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра виконана у дусі європейського мінімалізму з поєднанням білих та хромованих плафонів, розташованих на круглому металевому каркасі. Верхні білі плафони з цоколем G9 (8 ламп) а нижні - G4 (8 ламп). Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 30 см, максимальна висота: 160 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 16 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 65 |
- Цена: 6 576,50 ₴









