Інноваційна модель світильника з підвісними кільцями та спотами

- В наличии
- Код: AA239/3+2
5 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційна модель світильника з підвісними кільцями з вбудованими світлодіодами та спотами, що мають регулюючий механізм напрямку плафону. Особливістю світильника є можливість підключення до двох перемикачів (окремо споти, окремо кільця). Висоту підвісних кілець світильника можна регулювати завдяки кабелю. Максимальна потужність 16 Вт, окремо кільця - 10 Вт, в комплектні лампочки до спотів цоколь GU10 - ЗВт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 16 |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Розмір упаковки | 85х36х11 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 6 |
- Цена: 5 325 ₴







