Світлодіодна люстра із ніжними квітами

-40%
- В наличии
- Код: D9001-600
14 865 ₴
8 919 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана світлодіодна люстра із ніжними квітками двох кольорів: прозорі та матові Модель представлена у чотирьох розмірах: 40 см, 60 см, 80 см, 100 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 8 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 31 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 107х107х25 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | D 9001 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 919 ₴










