Дизайнерська невагома золота люстра d60 см

- В наличии
- Код: MJ158-600 Titanium
13 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі кристали, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна у двох розмірах: 60 та 80 см в діаметрі (потужність 11 і 19 Вт відповідно до розміру) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Titanium |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 13 575 ₴








