Бра кольору латунь з матовими видовженими плафонами

- Нет в наличии
- Код: WJ1801/2
2 225 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія світильників в корпусі метал кольору латунь з матовими плафонами що складається з люстри на 3 ріжки (6 ламп) та бра на 2 плафони Ріжок з плафонами має регулюючий механізм (є можливість виставити плафони під кутом) Комплектація без лампочок
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 36 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Серия | J 1801 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 225 ₴










