Невагома срібна люстра Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ206-800 CH
15 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує в собі класичні форми та сучасні галактичні мотиви. Круглий корпус створений за допомогою переплетення сталевих стрижнів з вбудованими світлодіодами, що надають люстрі стильного та водночас незабутнього вигляду. Виготовлена з металу в кольорі хром, люстра виділяється своєю витонченістю, але при цьому залишається легкою та ненав'язливою в інтер'єрі. Завдяки вбудованим світлодіодам, вона підтримує три режими освітлення, а також має функцію нічника. Розміри люстри дозволяють легко вписатися в простір різної висоти: діаметр підвісного корпусу складає 80 см, висота — 25 см, а загальна висота люстри регулюється від 30 см до 170 см. Ця модель доступна у двох варіантах корпусу — хром і золотий, що дає можливість вибору відповідно до стилю вашого приміщення. Люстра ідеально підійде для сучасних віталень, просторих кухонь, холів або спалень, додаючи інтер'єру унікальні нотки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 16 w |
| Режим нічника | Є |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Chrome |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Цена: 15 795 ₴









