Розкішна люстра чорного кольору з скляними паличками Ø 100 см 22 лампи

- В наличии
- Код: MD8073/22 BK
24 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо розкішну сучасну люстру з елегантним чорним корпусом, прикрашену витонченими видовженими скляними паличками. Модель доступна у двох варіантах діаметра: 65 см із 10 лампами та 100 см з 22 лампами, що дозволяє обрати оптимальний розмір для будь-якого простору. Люстра діаметром 65 см ідеально підійде для освітлення приміщень до 24 м², а 100 см для просторів площею понад 25 м², додаючи інтер'єру відчуття сучасної розкоші та неповторного стилю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 22 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серия | MD 8073 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100 |
- Цена: 24 545 ₴


