Видовжена чорна люстра з білими плафонами

-15%
- В наличии
- Код: G336/8L BK
5 555 ₴
4 721,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена люстра в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами. Довжина корпуса 98 см (з плафонами 110 см). Висота люстри регулюється. В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.4 |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 40х5х4 см |
| Розмір упаковки | 115х17х22 см |
| Серия | G 336 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 4 721,75 ₴






