Видовжена золота люстра DIAMINA з кришталевим камінням у корпусі 100 см

- В наличии
- Код: 33007-L1000*400 GD
15 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра DIAMINA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі із кришталевими підвісами. Корпус люстри виготовлений з металу золотого кольору. Завдяки своїй формі та кришталевим підвісам вона привертає увагу і створює атмосферу розкоші. А завдяки мінімальній висоті 35 см та максимальній - 145 см, вона ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру. Особливістю даної моделі є регулюючі плафони. Дана модель представлена у 3-х довжинах: 100 см (10 ламп), 120 см (14 ламп) та 150 см (16 ламп). Серія вишуканих люстр DIAMINA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золотий та у 2-х формах: кругла (з діаметрами 60 та 80 см) і видовжена (довжиною 100, 120 та 150 см). Також цю серію люстр чудово доповнюють бра (40х30 см).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 30х8х2,5 см |
| Серия | 33007 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 15 215 ₴







