Видовжена люстра Gemo Led у срібному каркасі 100 см

- В наличии
- Код: H18-L1000 CH
4 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна видовжена підвісна люстра Gemo Led у срібному металевому каркасі довжиною 100 см. Потужність 47 Вт (23 Вт тепле та холодне).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 47 w |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 18 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Цена: 4 545 ₴







