Невагома срібна триярусна люстра Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ205-800 CH
21 245 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Круглий триярусний корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі скляні трубки, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу кольору хром, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна у двох розмірах (двоярусна 60 см (17 Вт) та триярусна 80 см в діаметрі) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 65 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 85 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Chrome |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Цена: 21 245 ₴





